Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Тридцять четверта сесія міської ради VIII скликання від 23.04.2024 року

Дата: 24.04.2024 12:19
Кількість переглядів: 131

 

 

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території обслуговування відділення поліції № 4 Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області  за 2023 рік.

Про виконання Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2025 роки.

Про внесення змін до Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024-2025 роки.

Про внесення змін до Програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць України на 2024-2025 роки.

Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про внесення змін у відомості про місцезнаходження та затвердження Положення про комунальний заклад "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

Про затвердження Стратегії розвитку закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Дивосвіт» міста Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 – 2028 роки.

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Березнівської міської ради від 23 лютого 2021 року № 102 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області «Про створення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж (систем) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області» від 15.08.2023 № 1045.

Про внесення змін до рішення міської ради від 03.02.2021 № 63 «Про передачу майна, що є комунальною власністю територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, в оперативне управління та на баланс відділу культури та соціальної політики Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

Про Порядок передачі/прийняття з балансу на баланс майна, що належить до комунальної  власності Березнівської міської територіальної громади.

Про внесення змін до переліків першого та другого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону, затверджених рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 № 731.

Про надання згоди на приєднання  до раніше організованого співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про прийняття у комунальну власність Березнівської міської  територіальної громади міжнародної технічної допомоги від Програми Розвитку ООН в рамках реалізації проєкту «Посилення стійкості громад в Україні».

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Березне Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу СВСК «АГРОЛІС» на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАЛАМАРЧУК Тетяні Миколаївні на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ЧЕЛИКУ Миколі Валентиновичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТРОФИМЧУКУ Віктору Володимировичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СЕМЕНЧУКУ Андрію Олександровичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) та передачу права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про передачу в оренду земельної ділянки СИДОРЧУКУ Віктору Петровичу  на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про поновлення договору оренди землі ТОНКОНОЖЕНКУ Василю Олександровичу.

Про надання дозволу БУТ-ГУСАЇМ Тетяні Володимирівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про включення земельної ділянки несільськогосподарського призначення   до переліку земель, що підлягають продажу, та надання дозволу СЕМЕНОВИЧУ Станіславу Адамовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у постійне користування ОСББ «ДУЕТ-2» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу ЄВГЕЮК Катерині Василівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення.

Про внесення змін до рішення    Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 01 лютого 2022 року № 695 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування державному підприємству «Березнівське лісове господарства» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

Про надання дозволу ПАРХОМЮК Галині Володимирівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки комунальної власності, укладеного з КУШНЕРУК Галиною Іванівною.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення КАЧАНУ Валентину Вікторовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду ДРАГАНЧУК Ларисі Василівні на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність ДОВЖЕНКУ Станіславу Ігоровичу, ДОВЖЕНКУ Костянтину Ігоровичу та ДОВЖЕНКУ Давиду Ігоровичу на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про  передачу   земельної ділянки в  постійне   користування КНЯЗІВСЬКОМУ ЛІЦЕЮ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ земельної ділянки.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) громадянам належної  їм земельної частки (паю) для ведення особистого селянського господарства на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення РАДЬКУ Олександру Сергійовичу  на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про передачу земельних ділянок в оренду ЛЮШИНУ Юрію Степановичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про відмову у передачі земельних ділянок в оренду громадянину ЛЮШИНУ Юрію Степановичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь