Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Тридцять четверта сесія міської ради VIII скликання від 23.04.2024 року

Дата: 25.04.2024 10:49
Кількість переглядів: 232

 

ПРОТОКОЛ № 50 Пленарне засідання тридцять четвертої сесії  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання

1315 Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території обслуговування відділення поліції № 4 Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області  за 2023 рік.

1316 Про виконання Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік.

1317 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2025 роки.

1318 Про внесення змін до Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

1319 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

1320 Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024-2025 роки.

1321 Про внесення змін до Програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць України на 2024-2025 роки.

1322 Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

1323 Про внесення змін у відомості про місцезнаходження та затвердження Положення про комунальний заклад "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

1324 Про затвердження Стратегії розвитку закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Дивосвіт» міста Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 – 2028 роки.

1325 Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Березнівської міської ради від 23 лютого 2021 року № 102 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

1326 Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області «Про створення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж (систем) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області» від 15.08.2023 № 1045.

1327 Про внесення змін до рішення міської ради від 03.02.2021 № 63 «Про передачу майна, що є комунальною власністю територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, в оперативне управління та на баланс відділу культури та соціальної політики Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

1328 Про Порядок передачі/прийняття з балансу на баланс майна, що належить до комунальної  власності Березнівської міської територіальної громади.

1329 Про внесення змін до переліків першого та другого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону, затверджених рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 № 731.

1330 Про надання згоди на приєднання  до раніше організованого співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1331 Про прийняття у комунальну власність Березнівської міської  територіальної громади міжнародної технічної допомоги від Програми Розвитку ООН в рамках реалізації проєкту «Посилення стійкості громад в Україні».

1332 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1333 Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Березне Рівненського району Рівненської області.

1334 Про затвердження технічних документацій із землеустрою на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1335 Про надання дозволу СВСК «АГРОЛІС» на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1336 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАЛАМАРЧУК Тетяні Миколаївні на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

1337 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ЧЕЛИКУ Миколі Валентиновичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

1338 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТРОФИМЧУКУ Віктору Володимировичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

1339 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СЕМЕНЧУКУ Андрію Олександровичу на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

1340 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) та передачу права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1341 Про передачу в оренду земельної ділянки СИДОРЧУКУ Віктору Петровичу  на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1342 Про поновлення договору оренди землі ТОНКОНОЖЕНКУ Василю Олександровичу.

1343 Про надання дозволу БУТ-ГУСАЇМ Тетяні Володимирівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1344 Про включення земельної ділянки несільськогосподарського призначення   до переліку земель, що підлягають продажу, та надання дозволу СЕМЕНОВИЧУ Станіславу Адамовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1345 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у постійне користування ОСББ «ДУЕТ-2» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1346 Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1347 Про надання дозволу ЄВГЕЮК Катерині Василівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення.

1348 Про внесення змін до рішення    Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 01 лютого 2022 року № 695 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування державному підприємству «Березнівське лісове господарства» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

1349 Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

1350 Про надання дозволу ПАРХОМЮК Галині Володимирівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1351 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки комунальної власності, укладеного з КУШНЕРУК Галиною Іванівною.

1352 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення КАЧАНУ Валентину Вікторовичу.

1353 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду ДРАГАНЧУК Ларисі Василівні на території Березнівської міської ради  Рівненського району Рівненської області.

1354 Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1355 Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну часткову власність ДОВЖЕНКУ Станіславу Ігоровичу, ДОВЖЕНКУ Костянтину Ігоровичу та ДОВЖЕНКУ Давиду Ігоровичу на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1356 Про  передачу   земельної ділянки в  постійне   користування КНЯЗІВСЬКОМУ ЛІЦЕЮ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ земельної ділянки.

1357 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) громадянам належної  їм земельної частки (паю) для ведення особистого селянського господарства на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1358 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення РАДЬКУ Олександру Сергійовичу  на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1359 Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1360 Про відмову у передачі земельних ділянок в оренду громадянину ЛЮШИНУ Юрію Степановичу на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь