Привітання міського голови з Воскресінням Христовим

Дата: 05.05.2024 00:00

Шановні жителі Березнівської громади!

Від щирого серця вітаю вас з найбільшим християнським святом - Світлим Христовим Воскресінням!

Це величне свято здавна символізує перемогу життя над смертю, любові над ненавистю, світла над темрявою.

Сьогодні як ніколи ці слова набувають особливого значення, адже українці ціною власних життів виборюють право жити на своїй землі у мирі та любові.

У цей не простий для нашої країни час зичу вам та вашим родинам  мирного українського неба, міцного здоров’я, благополуччя  та впевненості у завтрашньому дні!

Нехай це свято наповнить серця світлими почуттями надії  і любові, вірою в перемогу добра над злом, дарує радість і душевний спокій.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Міський голова                                                                                                              Руслан ПИЛИПЧУК