У Березнівській міській територіальній громаді вшанували полеглих у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 11:50

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та 79-ої річниці перемоги над нацизмом, віддаючи шану пам’яті жертв Другої світової війни Березнівський міський голова Руслан Пилипчук разом із головою Березнівської районної ради ветеранів України Софією Максимчук, представниками місцевих підрозділів територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, добровольчого формування територіальної громади поклали квіти у Сквері Пам’яті міста Березне.

У сільських населених пунктах представниками старостинських округів, закладів освіти, духовенства покладено квіти до пам’ятних знаків полеглим землякам у Другій світовій війні.