Березнівський міський голова провів зустріч з представником Товариства Червоного Хреста України

Дата: 08.05.2024 14:05

Сьогодні, 8 травня, з нагоди Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у приміщенні Березнівської міської ради відбулася зустріч міського голови Руслана Пилипчука з головою Березнівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Хімін Ніною Миколаївною.

Під час зустрічі очільник громади та керівник районної організації Товариства Червоного Хреста України обговорили питання співпраці на території Березнівської міської територіальної громади, зокрема підсумки вже наданої допомоги та потреби жителів громади.

Руслан Пилипчук подякував Ніні Хіміній за плідну співпрацю з Березнівською міською радою у наданні гуманітарної допомоги вразливим категоріям населення і громадянам, постраждалим внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та побажав їй наснаги у подальшій важливій гуманітарній діяльності.