Привітання міського голови з Днем Європи в Україні

Дата: 09.05.2024 04:00

Фото без опису

🇪🇺 🇺🇦 Цьогоріч Україна відзначатиме День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня, в статусі країни-кандидата на членство в ЄС. Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.
Відзначаючи День Європи 9 травня разом з іншими європейськими країнами, ми підкреслюємо нашу єдність та силу, нашу віру в європейський інтеграційний проєкт. Тут, в Україні, ми разом пишемо новий розділ історії Вільної Європи.
Вже третій рік поспіль Україна відстоює на полі бою свою незалежність від “руського міра”, самобутню ідентичність та своє європейське вільне майбутнє. В його основі – повага до людської гідності замість культу знецінення людського життя, який розквітає в сучасній росії.

Міський голова                      Руслан ПИЛИПЧУК