Напередодні Дня матері у Березному відбулася зустріч з матерями загиблих воїнів

Дата: 14.05.2024 10:25

В суботу 11 травня напередодні Дня матері, у приміщенні Березнівської міської ради відбулася зустріч з матерями загиблих Героїв, яку відкрив Березнівський міський голова Руслан Пилипчук.

Після цього присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих земляків-березнівчан і всіх мужніх захисників України.

На зустрічі були присутні - начальник першого першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Андрій Пилипака, представники штабу оперативно-тактичного угрупування “Волинь” капітан Володимир Прокоп’юк, молодший сержант Дмитро Павлюк і від Рівненського громадського об’єднання “Побратими” Владислав Медвецький.

Зі словами поваги та підтримки Руслан Пилипчук та капітан Володимир Прокоп’юк звернулися до присутніх матерів та висловили співчуття з приводу непоправних втрат – смерті на полі бою їх синів та подякували за хороше вихованих полеглих воїнів.

З нагоди Дня матері Руслан Пилипчук, Андрій Пилипака, Володимир Прокоп’юк, Дмитро Павлюк і Владислав Медвецький вручили матерям полеглих Героїв квіти.

Після завершення офіційної частини зустрічі матері полеглих мали можливість отримати відповіді на запитання від присутніх цивільних та військових відповідальних службовців.