Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Громадам потрібні проєкті менеджери і проєктні команди

Дата: 15.05.2024 10:40
Кількість переглядів: 76

 

Навчання для проєктних менеджерів з громад Рівненщини організувала команда Рівненського РВ АМУ.  

Виконавча директорка Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук розповіла для чого сьогодні потрібно розвивати дану сферу у громаді, як проєктний менеджер впливає на розвиток громади вцілому.

Навчання відбувається у співпраці з Рівненським регіональним центром підвищення кваліфікації, його директорка Тетяна Янчик зазначила - «Це вже не перший захід, який ми організовуємо спільно. Усі вони є результативними, тому наша співпраця триватиме і надалі. Ми вже попередньо проводили цикл теоретичних лекцій для проєктних менеджерів, а вже сьогодні ви закріпите свої знання на практиці.»

ВІДЕО

Тренер - експерт з фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій Руслан Краплич розпочав навчання з розʼяснення базових і водночас важливих питань:

  • Що таке проблема, як її визначити та сформулювати.
  • На яку діяльність донори дають кошти.
  • Що таке проєкт та ґрант?
  • 3 прояви проблем. Дерево проблем.
  • Як сформулювати мету та завдання проєкту.
  • Що таке інновації та як їх описати у плані виконання проєкту.
  • Як описати 3 рівні результатів.
  • На які питання має відповісти бюджет проєкту.

Кожне з питань учасники тренінгу розглядали та закріплювали на практичних правах та успішних кейсах.  На практиці - закріпили презентовані поняття та спробували визначити справжню проблему та її причини.

Проєктна менеджерка   з Малолюбашанської громади Олена Прилуцька розповіла – «Я вже давно  хотіла потрапити на навчання до Руслана Краплича. Уже два роки слідкувала, за його курсами, але мені трохи було дорого. А тут нарешті з’явилася така можливість, щиро дякую Рівненському РВ АМУ за організоване навчання.»

Олеся Бабушкіна, головний спеціаліст відділу з питань соціально економічного розвитку територій Березнівської міської ради розповіла - «Навчання було цікавим та пізнавальним. Хочу щоб було продовження на 2-3 дні, щоб після тренінгу ми вийшли з готовим проєктом. Сьогодні важливо розвивати проєктні команди, тому у нас у Березнівській громаді вже невдовзі буде працювати команда аде в планах  громади створити сектор проєктної діяльності»  - зазначила Олеся Бабушкіна.

 

Окрім того, під час тренінгу виступила Леся Тихончук, доктор наук з державного управління, в.о. завідувача кафедри менеджменту та публічного управління НУВГП. Вона презентувала, які нині навчальні програми наявні для представників органів місцевого самоврядування, серед яких і проєктний менеджмент.

 

Роботу КУ «Агенція розвитку Рівного» представила його керівниця Марія Савчук. Марія Савчук зазначила – «Агенція ще молода, адже була створена у червні 2021 року. Я її очолила у грудні минулого року, тому ми лише шукаємо свій шлях. Однак за цей короткий час ми вже підписали 6 Меморандумів співпраці з різними інституціями. Для Агенції, в якій працюють проєктні менеджери, важливо формувати базу партнерів, проєктів та стейкхолдерів. Завдання, які нині стоять перед нами – не лише готувати проєкти для міста, а й  з’являтися в інфопросторі України, Рівного та закордоном, а це означає представляти місто Рівне у різних подіях та формувати нові партнерства. Такі агенції мають працювати у кожній громаді» - розповіла Марія Савчук.

 

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікати про підвищення професійного рівня від Рівненського регіонального центру підвищення кваліфікації.

 

Повідомляє Рівненське РВ АМУ

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь