Громадянською мережею ОПОРА оприлюднено звіт Індексу публічності 2023 року органів місцевого самоврядування Рівненської області

Дата: 15.05.2024 17:15

Експерти Громадянської мережі ОПОРА провели дослідження Індексу публічності у дев’яти громадах Рівненської області: Гощанській, Рівненській, Сарненській, Великоомелянській, Мирогощанській, Здолбунівській, Острозькій, Володимирецькій та Березнівській.

За результатами проведення цього дослідження Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організаціі «Громадянська мережа «ОПОРА» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. підготовлено звіт індексу публічності 2023 року органів місцевого самоврядування Рівненської області.

Сьогодні, 15 травня, у приміщенні Березнівської міської ради Громадянською мережею ОПОРА оприлюднено звіт Індексу публічності 2023 року Березнівської міської ради.