Дата: 16.05.2024 16:51

Фото без опису

✅22 травня 2024 року у Львові в Ураїнському католицькому університетів відбудеться презентація методології досліджень з визначення потреб територіальних громад. Звіт написано на підставі досліджень 12-ти громад серед яких є і наша Березнівська громада.

✅Зокрема було визначено, що стійкість є актуальною потребою як для прифронтових громад та тих, які мали досвід окупації, так і для “тилових” громад.

✅Методологія дослідження спільно розроблялася представниками Альянсу українських університетів у листопаді-грудні 2023 року. Загалом, дослідження передбачало опитування мешканців, керівництва та працівників громади, представників бізнесу та громадських організацій щодо потреб і проблем стійкості, розвитку й відновлення.

‼️22 травня в Українському католицькому університеті відбудеться презентація отриманих результатів, а також обговорення викликів та можливостей розвитку громад в час відновлення та взаємодії громад з бізнесом, владою й університетами.

👉Проєкт “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами” реалізовується Альянсом українських університетів за підтримки Міжнародний фонд "Відродження".

👉https://www.facebook.com/share/6WRctqM4rELe5mwK/?mibextid=9l3rBW