17 травня 2024 року розпочато серію інформаційно - консультаційних зустрічей в межах проєкту «Підсилення голосу жінок вразливих груп населення Березнівської міської територіальної громади»

Дата: 20.05.2024 08:31

Проєкт спрямований на підсилення голосу дружин військовослужбовців, жінок вразливих груп населення, в тому числі жінок та дівчат, які мають статус внутрішньо переміщених осіб і проживають у Березнівській міській територіальній громаді, через активну їх взаємодію із мобільною бригадою експертів з соціалізації та інтеграції.

17 травня експерти у складі головного спеціаліста відділу економіки Березнівськоі міської ради Олесі Бабушкіноі @Леся Миронець-Матущенко, юристки ГО «Чайка» @Tatyana Melnik, юристки Березнівського відділення Центру зайнятості та працівників Центру життєстійкості, що вже місяць функціонує на теренах нашої громади, попрацювали у:

• Старостинському окрузі #1 (с.Камʼянка)
  • Старостинському окрузі #7 (с.Городище)
  • Старостинському окрузі #10 (с.Тишиця)

Усього в межах ініціативи заплановано провести 10 зустрічей в усіх старостинських округах громади з метою виявлення потреб та проблем учасниць проекту, проведення тренінгів з психологічної допомоги та створення груп взаємодопомоги.

Заходи стали можливі завдяки участі @Березнівської міської ради в проєкті «Посилення політики рівних можливостей в Рівненській області», що реалізується ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" завдяки підтримці Національного демократичного інституту (НДІ) та британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку.

Нагадаємо, що у 2023 році підписано меморандум про співпрацю Березнівськоі міської ради та ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка», що сприяє ефективній комунікації та співпраці у різних напрямках діяльності.

Дякуємо всім причетним за співпрацю та допомогу в організаційних питаннях!