Продовжуються заходи із реалізації проєкту «Підсилення голосу жінок вразливих груп населення Березнівської міської територіальної громади»

Дата: 20.05.2024 08:52

Нагадуємо, що всього в межах ініціативи заплановано провести 10 зустрічей в усіх старостинських округах громади з метою виявлення потреб та проблем учасниць проекту, проведення тренінгів з психологічної допомоги та створення груп взаємодопомоги.

Так, 18 травня 2024 року команда експертів у складі секретаря Березнівськоі міської ради Анастасії Власюк @Anastasiya Vlasiuk, головного спеціаліста відділу економіки Березнівськоі міської ради, голови Ради з питань ВПО при Рівненській облдержадміністрації та голови Ради з питань ВПО при Березнівській міській раді Олесі Бабушкіноі @Леся Миронець-Матущенко, члена Ради з питань ВПО, адвоката Ростислава Білоконя, психологині Центру життєстійкості Анастасії Мазепи @Анастасия Бойчук Мазепа та працівника із соціальної роботи Центру життєстійкості пані Світлани провела відповідні заходи у:

• Старостинському окрузі #5 (с.Моквин)
  • Старостинському окрузі #4 (с.Прислучі)
  • Старостинському окрузі #3 (с.Бистричі)

Жінки, які прийшли на зустріч, дізналися про можливості для покращення життя, подолання викликів, пов’язаних з війною.

Заходи стали можливі завдяки участі @Березнівської міської ради в проєкті «Посилення політики рівних можливостей в Рівненській області», що реалізується ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" завдяки підтримці Національного демократичного інституту (НДІ) та британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку.