Дата: 21.05.2024 21:54

У рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» у Березнівській міській раді відбулися перші два навчальні модулі для учасників.

Так, відібрані від нашої громади 20 учасників проєкту:

27 квітня 2024 року поспілкувалися на тему «Завдання та форми роботи Молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики»

18 травня 2024 року темою для опрацювання була «Методи залучення громадян до прийняття рішень, практики демократії участі»

Метою проєкту є створення активних та впливових молодіжних рад у громадах-партнерках, підвищення рівня практичних знань і навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень.

Проєкт триватиме до кінця 2024 року.
На учасників чекає «Школа Молодіжної ради», котра передбачає чотири навчальні одноденні модулі, а ще багато цікавих нетворкінгових активностей, робота з експертами та фінальний форум, де всі матимуть змогу поділитися досягненнями.

Проєкт «Активна молодь – сильна громада» став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».