Дата: 22.05.2024 09:26

Завершено серію інформаційно - консультаційних зустрічей в межах реалізації проєкту «Підсилення голосу жінок вразливих груп населення Березнівської міської територіальної громади».

Нагадуємо, що всього в межах ініціативи проведено 10 зустрічей в усіх старостинських округах громади з метою виявлення потреб та проблем учасниць проекту, проведення тренінгів з психологічної допомоги та створення груп взаємодопомоги.

19-20 травня 2024 року команда експертів у складі секретаря Березнівськоі міської ради Анастасії Власюк @Anastasiya Vlasiuk, головного спеціаліста відділу економіки Березнівськоі міської ради, голови Ради з питань ВПО при Рівненській облдержадміністрації та голови Ради з питань ВПО при Березнівській міській раді Олесі Бабушкіноі @Леся Миронець-Матущенко та фахівчинь Центру життєстійкості проведено крайні заходи у:

• Старостинському окрузі #8 (с.Вітковичі)
  • Старостинському окрузі #3 (с.Зірне)
  • Старостинському окрузі #9 (с.Балашівка)
  • Старостинському окрузі #6 (с.Поліське)

Заходи стали можливі завдяки участі @Березнівської міської ради в проєкті «Посилення політики рівних можливостей в Рівненській області», що реалізується ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" завдяки підтримці Національного демократичного інституту (НДІ) та британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку.