22 травня 2024 року в Український католицький університет відбулась презентація Методології досліджень з визначення потреб територіальних громад та результатів досліджень у 12 пілотних громадах

Дата: 23.05.2024 16:02

22 травня 2024 року в @Український католицький університет відбулась презентація Методології досліджень з визначення потреб територіальних громад та результатів досліджень у 12 пілотних громадах в межах проєкту “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами”.

У заході взяли участь секретар Березнівськоі міської ради Анастасія ВЛАСЮК та головний спеціаліст відділу з питань соціально-економічного розвитку територій міської ради Олеся БАБУШКІНА.

Фахівці університетів Альянсу розпочали спільну роботу над методологією у листопаді 2023 року. Загалом, дослідження передбачало опитування мешканців, керівництва та працівників громади, представників бізнесу та громадських організацій щодо потреб і проблем стійкості, розвитку й відновлення.

Ця подія водночас стала платформою для спілкування та розвитку майбутньої співпраці університетів з громадами. В межах панельних дискусій учасники заходу обговорили взаємодію бізнесу, влади та громади для ефективного розвитку, виклики та можливості в час відновлення та безпосередньо відновлення громад з фокусом на людиноцентричність.

Проєкт “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами” реалізовується Альянсом українських університетів за підтримки Міжнародний фонд "Відродження".

Інформаційний партнер - Освіта.uа

#Альянс українських університетів