Прибуття військового кортежу із Захисником України Василем Мельничуком

Дата: 25.05.2024 07:06

Фото без опису

У неділю, 26 травня 2024 року, Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Василя Мельничука з села Поліське, 1995 року народження.
Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 08.30-09.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька у напрямку села Поліське.
Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях кортежу, з шаною зустріти нашого Захисника.
Прибуття військового кортежу очікується у селі Поліське орієнтовно о 09.40-10.00 год.
Прощання з українським воїном розпочнеться відразу після прибуття кортежу біля батьківського будинку за адресою: вулиця Хутір Правий, 86.
Потому військовий кортеж вирушить у Рівненському напрямку до Шпанівської сільської територіальної громади.  Заупокійна служба за загиблим Захисником відбудеться у Свято-Михайлівському храмі села Малий Олексин. Військове поховання Мельничука Василя Григоровича відбудеться на кладовищі  села Малий Олексин, поруч з селом Великий Олексин, де Василь проживав зі своєю сім’єю.
 Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника.

Фото без опису