Дата: 28.05.2024 15:55

З 20 по 24 травня 2024 року в межах реалізації проєкту "Голос жінок вразливих категорій населення Березнівської міської територіальної громади" проведено моніторингові візити у 10 старостинських округах Березнівськоі громади з метою збору та аналізу проблем і потреб учасниць проєкту.

Нагадаємо, що заходи стали можливими завдяки участі @Березнівської міської ради в проєкті «Посилення політики рівних можливостей в Рівненській області», що реалізується ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" завдяки підтримці Національного демократичного інституту (НДІ) та британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку.