29 травня 2024 року відбулися крайні заходи в межах реалізації проєкту «Підсилення голосу жінок вразливих груп населення Березнівської міської територіальної громади»

Дата: 04.06.2024 09:30

Тренінг з психологічної допомоги та створення груп самодопомоги для підтримки учасниць проєкту.

Захід «Ярмарок можливостей» для презентації шляхів самозайнятості та підприємництва на території громади.

Нагадаємо, що заходи стали можливі завдяки участі @Березнівської міської ради в проєкті «Посилення політики рівних можливостей в Рівненській області», що реалізується ГО Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" завдяки підтримці Національного демократичного інституту (НДІ) та британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку.