09 червня 2024 року у рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» у Березнівській міській раді відбувся третій навчальний модуль для учасників на тему: «Комунікація між місцевою владою та мешканцями громади»

Дата: 10.06.2024 10:22

Метою проєкту є створення активних та впливових молодіжних рад у громадах-партнерках, підвищення рівня практичних знань і навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень.

Проєкт триватиме до кінця 2024 року.

На учасників чекає «Школа Молодіжної ради», котра передбачає чотири навчальні одноденні модулі, а ще багато цікавих нетворкінгових активностей, робота з експертами та фінальний форум, де всі матимуть змогу поділитися досягненнями.

Нагадаємо, що проєкт «Активна молодь – сильна громада» став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».