У Березнівській міській раді вручили грамоти до Дня міста Березне

Дата: 21.06.2024 11:50

Сьогодні, 21 червня, напередодні Дня міста Березне, яке традиційно відзначають у День Святої Трійці, Березнівський міський голова нагородив грамотами окремих працівників установ та організацій, які сумлінно виконують свої професійні обов’язки, роблять вагомий внесок у розвиток громади.

Також, під час заходу було передано від командира військової частини територіальної оборони Збройних Сил України Подяку Березнівській територіальній громаді та міському голові Руслану Пилипчуку за активну участь в зборі коштів для придбання станцій радіоелектронної боротьби, іншого військового майна для підрозділів цієї частини та з нагоди відзначення Дня міста Березне.

На завершення міський голова побажав всім міцного здоров’я, добробуту, незламного духу та непохитної віри у нашу перемогу.