ЦНАП надав адміністративну послугу поза межами Центру

Дата: 27.06.2024 11:00

26 червня 2024 року, Центр надання адміністративних послуг Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області (далі - ЦНАП) надав адміністративну послугу поза межами Центру на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора ЦНАП із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс». Виїзд був здійснений у село Зірне для надання адміністративної послуги 85-річній жительці громади із числа внутрішньо переміщених осіб. Попередньо до ЦНАП звернулись із заявою родичі жительки Березнівської територіальної громади щодо необхідності в отриманні консультації та наданні адміністративної послуги з реєстрації місця проживання.

26.06.2024 працівники Березнівської міської ради здійснили виїзд за вказаною у заяві адресою, а саме: у комунальне підприємство “Зірненська лікарня “Хоспіс” Рівненської обласної ради та адміністратор ЦНАП надав адміністративну послугу відповідно до затвердженого Порядку надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора ЦНАП із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс».

Виїзд здійснено з метою надання необхідних адміністративних послуг жителям, котрі через похилий вік та стан здоров'я не мають змоги самостійно відвідати ЦНАП.