З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ

Дата: 28.06.2024 11:30

28 червня Україна відзначає одне з найважливіших державних свят – День Конституції. Саме цього дня у 1996 році ухвалили Основний Закон, який став символом консолідації українського народу в розбудові країни як суверенної і незалежної, унітарної, демократичної, правової, соціальної держави.

Сьогодні, з нагоди відзначення 28-ої річниці Дня Конституції України керівництво Березнівської міської ради, представники місцевих підрозділів територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, вшанувавши всіх загиблих героїв хвилиною мовчання.

Також комунальним закладом «Березнівська міська публічна бібліотека» Березнівської міської ради проведено відповідні тематичні заходи.