На війні загинув військовослужбовець Мазепа Олександр Костянтинович з міста Березне

Дата: 03.07.2024 21:24

Фото без опису

З глибоким сумом повідомляємо, що у боях з московським окупантами у Харківській області 01 липня 2024 року загинув наш земляк Мазепа Олександр Костянтинович, 1973 року народження, з міста Березне.
Солдат, гранатометник стрілецької роти Олександр Мазепа захищав рідну землю у лавах Збройних Сил України з 01 березня 2024 року.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, усім, хто любив та поважав Олександра Костянтиновича у зв’язку з непоправною втратою.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину і кожного з нас!
Про час прибуття військового кортежу та час поховання буде повідомлено додатково.

Фото без опису