У БЕРЕЗНОМУ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 04.07.2024 11:14

Березнівський міський голова Руслан Пилипчук взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції України, які відбулися сьогодні, 4 липня у Березнівському відділенні поліції № 4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять правоохоронців, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність нашої держави виконуючи свій професійний обов’язок.

Очільник громади подякував правоохоронцям за забезпечення належного рівня безпеки у Березнівській громаді та побажав їм здоров’я, професійних успіхів і досягнень,  нових звершень в ім’я незалежної України, мирного неба та перемоги.

За високий професіоналізм, досягнення вагомих успіхів у службовій діяльності, значний особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди відзначення професійного свята - Дня Національної поліції України міський голова вручив кращим поліцейським почесні грамоти Березнівської міської ради.