Прибуття військового кортежу із Захисником України Олександром Мазепою

Дата: 06.07.2024 19:16

Фото без опису

У понеділок 08 липня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме загиблого українського воїна Олександра Мазепу, 1973 року народження з міста Березне.
Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.30-11.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Теклівська, Героїв України до будинку №28.
Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Олександра Мазепу живим коридором шани.
Військове поховання відбудеться у цей же день - понеділок 08 липня у м.Березне, який оголошено у громаді Днем жалоби.
Прощання з Олександром  розпочнеться о 12.00 год. у будинку за адресою: вул. Героїв України, 28. Потому процесія рухатиметься вулицями Героїв України, Теклівська, Корецька, М.Буховича, Київська до міського майдану Незалежності, де відбудеться церемонія прощання з українським воїном (початок орієнтовно о 12.40-13.00 год.).
Заупокійна служба проходитиме у Свято-Миколаївському храмі міста Березне.
Поховають Героя на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».
Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника Олександра Мазепи, який віддав своє життя за світле майбутнє незалежної України.

Фото без опису