ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.07.2024 10:18

08 липня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 12 питань, зокрема:

1. Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

2. Про звернення громадян, що надійшли до Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у І півріччі 2024 року.

3. Про схвалення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

4. Про надання дозволу на влаштування дитячого ігрового майданчика у селі Кам’янка.

5. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

6. Про надання згоди на розміщення елементів благоустрою.

7. Про надання згоди на розміщення елементів вуличної торгівлі.

8. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

9. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

10. Про надання Павлу МАРКОВЦЮ статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

11. Про роботу поліцейського офіцера громади відділення поліції № 4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за І півріччя 2024 року.

12. Про тимчасове обмеження функціонування зовнішнього освітлення на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Усього з початку 2024 року проведено 18 засідань виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 284 питання.