Рішення виконавчого комітету від 08 липня 2024 року

Дата: 09.07.2024 11:01

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 18 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 08 липня 2024 року

Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про звернення громадян, що надійшли до Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у І півріччі 2024 року.

Про схвалення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про надання дозволу на влаштування дитячого ігрового майданчика у селі Кам’янка.

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

Про надання згоди на розміщення елементів благоустрою.

Про надання згоди на розміщення елементів вуличної торгівлі.

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про надання Павлу МАРКОВЦЮ статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про роботу поліцейського офіцера громади відділення поліції № 4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за І півріччя 2024 року.

Про тимчасове обмеження функціонування зовнішнього освітлення на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.