Закликаємо усіх – не ігнорувати сигнали повітряної тривоги

Дата: 22.07.2022 09:20

У зв’язку з інтенсивними ракетними обстрілами всіх регіонів України, з метою запобігання загибелі та травмування, Березнівська міська рада звертає увагу мешканців територіальної громади та внутрішньо переміщених осіб, які проживають зараз в нашій громаді, про необхідність неухильного виконання заходів особистої безпеки. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, адже від цього залежить ваше життя!

У випадку оповіщення про повітряну тривогу на території громади власникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, потрібно тимчасово припинити роботу та разом з відвідувачами необхідно рухатись до найближчого укриття.

Найпростішими та найкращими захисними спорудами є підвальні та цокольні приміщення будівель.

Тому закликаємо усіх спускатись до укриттів одразу після оголошення повітряної тривоги.