A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Постійні комісії

Склад постійних комісій

Березнівської міської ради восьмого скликання

 

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

1

Пилипчук Людмила Петрівна

Голова комісії

2

Кукта Марія Михайлівна

Заступник голови комісії

3

Момотюк Назар Степанович

Член комісії

4

Наумчук Наталія Василівна

Член комісії

5

Томілович Микола Іванович

Член комісії

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

1

Корицький Олександр Олександрович

Голова комісії

2

Партак Віктор Федорович

Заступник голови комісії

3

Люшин Юрій Степанович

Член комісії

4

Власюк Володимир Михайлович

Член комісії

5

Жук Лариса Іванівна

Член комісії

6

Воронко Тетяна Данилівна

Член комісії

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

1

Мельник Ігор Павлович

Голова комісії

2

Галагуз Олександр Григорович

Заступник голови комісії

3

Карповець Юрій Михайлович

Член комісії

4

Боровець Олександр Анатолійович

Член комісії

5

Ціпан Василь Вікторович

Член комісії

6

Штемпель Наталія Олександрівна

Член комісії

7

Семенчук Алла Ростиславівна

Член комісії

8

Гапон Юрій Анатолійович

Член комісії

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту

1

Бондар Іван Іванович

Голова комісії

2

Мельничук Петро Святославович

Заступник голови комісії

3

Прядун Микола Петрович

Член комісії

4

Воротинцев Максим Володимирович

Член комісії

5

Одейчук Ольга Володимирівна

Член комісії

6

Пилипака Андрій Павлович

Член комісії

7

Хилюк Олександр Іванович

Член комісії

Постійна комісія з гуманітарних питань

1

Гурінчук Лариса Євгенівна

Голова комісії

2

Цвенюк Олена Борисівна

Заступник голови комісії

3

Минюк Сергій Васильович

Член комісії

4

Грицюта Олена Купріянівна

Член комісії

5

Діхтяр Григорій Федосійович

Член комісії

6

Бойчук Наталія Кузьмівна

Член комісії

7

Миронець Галина Михайлівна

Член комісії

 

              Секретар міської ради                                                                                                           Анастасія ВЛАСЮК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора