ПУНКТИ  НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 24.11.2022 11:26

22 листопада президент України Володимир Зеленський оголосив про створення проєкту "Пункти незламності" - це спеціальні приміщення, які відкриють свої двері у випадку тривалих відключень електроенергії (більше 24 годин).

У м. Березне підготовлено вісім пунктів незламності, де люди зможуть погрітися та зарядити телефони у разі тривалого відключення світла, а саме:

• Березнівський ліцей № 2 (вул. Будівельників, буд. 4, м. Березне);
  • Березнівський ліцей № 3 (вул. Вишнева, буд. 19, м. Березне);
  • Комунальний заклад «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» (вул. Зірненська, буд. 10, м. Березне);
  • Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» (вул. Київська, буд. 13, м. Березне);
  • Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Веселка» міста Березне (вул. Ціолковського, буд. 10Б, м. Березне );
  • Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Дивосвіт» міста Березне (вул. Богдана Хмельницького, буд. 20, м. Березне);
  • 9 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Рівненській області (вул. Андріївська, 52, м. Березне);
  • Адміністративне приміщення Березнівської міської ради (вул. Київська, 6, м. Березне).

Адреси найближчих до вас пунктів рекомендуємо записувати відразу на випадок, якщо зникне світло і мобільний зв'язок.

Пункти незламності забезпечені опаленням, водою, світлом, інтернетом, живленням для мобільних пристроїв, місцем для відпочинку, можливістю приготувати гарячі напої.

• СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ МОЖУТЬ ПРИХИСТИТИ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ?

Пункт незламності – це місце для короткострокового одночасного перебування від 10 до 100 осіб.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧИ В ПУНКТАХ НЕЗЛАМНОСТІ Є МІСЦЯ?

Навіть, якщо ви приїдете в Пункт незламності і в ньому буде багато людей, чергові зроблять все для того, щоб вас прийняти. У випадку гострої нестачі вільних місць, будуть залучені фахівці, які зроблять все можливе, аби кожен громадянин був забезпечений місцем в Пунктах незламності.

ЯК ДОВГО Я МОЖУ ЗАЛИШАТИСЯ В ПУНКТІ НЕЗЛАМНОСТІ?

Часових лімітів перебування в Пунктах незламності немає. Але варто давати можливість і іншим людям потрапити і обігрітися.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЛУНАЄ ПОВІТРЯНА ТРИВОГА, А Я У ПУНКТІ НЕЗЛАМНОСТІ?

Чергові Пунктів Незламності забезпечені інструкціями дій на випадок різних загроз: повітряної небезпеки чи дій населення у випадку порушення систем життєзабезпечення з урахуванням всіх можливих ризиків.

ЗАКЛИКАЄМО БІЗНЕС ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПІДТРИМКИ ГРОМАДЯН!