В селі Антонівка віддали останню шану Юрію Миронцю

Дата: 14.03.2023 16:34

Березнівська громада сьогодні з сумом попрощалася з військовим Юрієм Миронцем, 1964 року народження з села Антонівка.

Війна це величезне випробування для людини. Серце українського воїна Юрія Миронця не витримало фізичних та психологічних навантажень.

Батько багатодітної родини, у 2022 році поповнив лави Збройних Сил України. Юрій перебував на військовій службі у Окремій президентській бригаді імені гетьмана Богдана Хмельницького. Син та зять покійного захисника також боронять Україну від московських окупантів.

Рідні, односельчани в супроводі прапороносців і оркестру, військових та добровольців місцевого формування територіальної громади провели Юрія в останній земний шлях від його будинку до місцевого сільського кладовища, у капличці якого відбулася заупокійна служба. Поховали Юрія Миронця під залпи військового салюту.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного захисника. Нехай світлий спомин про українського воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, земляків, побратимів.