Прибуття військового кортежу з загиблим захисником Едуардом Іщуком

Дата: 01.09.2023 11:43

У суботу 02 вересня 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Едуарда Іщука, жителя нашої громади, 1985 року народження, який загинув захищаючи Україну в Луганській області.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.20-10.40 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Теклівська, Героїв України, Будівельників.

Військове поховання відбудеться у цей же день - суботу 02 вересня.

Прощання з покійним та траурне служіння розпочнуться об 11.00 год. у Домі молитви ЄХБ за адресою: вулиця Будівельників, 8, м.Березне.

Потому процесія рухатиметься міськими вулицями Будівельників, Героїв України, Теклівська, Корецька до кладовища в урочищі «Лукавець», де відбудеться військове поховання.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.