Березнівська громада попрощалася із Едуардом Іщуком

Дата: 02.09.2023 16:00

02 вересня, у скорботний день для усіх жителів Березнівської громади, ми попрощалися ще з одним Героєм - Едуардом Іщуком, який народився у 1985 році в селі Городище.

Захисник проходив військову службу з червня 2023 року в лавах парашутно-десантного батальйону Збройних Сил України.

29 серпня 2023 року солдат Іщук Едуард Іванович загинув під час бойових в  Луганській області.

Мужній воїн, який героїчно захищав рідну Україну і кожного з нас, був патріотом і захисником свого народу.

Прощання з захисником та траурне служіння відбулося у Домі молитви церкви Євангельських Християн-Баптистів по вулиці Будівельників міста Березне. Вшанувати оборонця прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, представники влади та жителі громади. По завершенню похоронного служіння Героя провели вулицями міста Березне.

Поховали Едуарда Івановича з військовими почестями на Алеї Слави міського кладовища в урочищі «Лукавець» поруч з загиблими захисниками України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Едуарда, розділяємо їхній біль та горе.

Вічна та світла пам'ять Герою України!