Прибуття військового кортежу з загиблим захисником Володимиром Зубчиком.

Дата: 03.09.2023 16:00

Сьогодні, 03 вересня 2023 року, Березнівщина у скорботі зустрічає нашого захисника Володимира Зубчика, 1970 року народження, з села Прислуч, який загинув захищаючи Україну поблизу у Харківській області.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.20-10.40 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька у напрямку села Прислуч.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти українського воїна Володимира Зубчика живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у понеділок 04 вересня у селі Прислуч. Прощання відбудеться у сімейному будинку за адресою вул. Миру, 45. Заупокійну службу правитимуть у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Прислуч. Поховають Героя на місцевому кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника.