За сприяння Березнівської міської ради придбано два автомобіля для військових ЗСУ

Дата: 11.09.2023 10:44

Українським військовим на фронті постійно потрібні автомобілі. Тому волонтери з міста Вараш Володимир Літвинчук та Тарас Булан за сприяння Березнівської міської ради придбали за кордоном два позашляховика для ЗСУ. Зокрема Chevrolet Сaptiva та Nissan X-Trail.

Автомобілі на даний момент перебувають на станції технічного обслуговування, де перевірять їх технічний стан та фарбують.

Найближчим часом автомобілі будуть доставлені для потреб бійців ЗСУ, в тому числі у військові підрозділи, де служать наші земляки.

Дякуємо волонтерам за роботу та співпрацю.

Тримаймо стрій! Разом ми сила! Перемога за нами!