Прибуття військового кортежу із захисником України Олександром Курильчиком

Дата: 31.10.2023 17:07

У середу 01 листопада 2023 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Олександра Курильчика, 1986 року народження з міста Березне, який помер у госпіталі.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 15.20-15.50 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Теклівська, Героїв України, С.Коваля.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Олександра Курильчика живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у четвер 02 листопада у м.Березне.

Прощання з померлим захисником розпочнеться о 10.00 год. у будинку за адресою: С.Коваля, 7/4, після чого процесія рухатиметься до Свято-Троїцького храму міста Березне вулицями Героїв України, Андріївська.

По завершенню заупокійної служби траурна колона прямуватиме до міського майдану Незалежності для церемонії прощання з українським воїном (вулиці Андріївська, М.Буховича, Київська).

Потому рух колони до кладовища буде вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.

Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника Олександра Курильчика.

Возможно, это изображение 1 человек