До Небесного війська доєднався Микола Майструк з села Білка

Дата: 02.11.2023 12:30

Знову чорна звістка у нашій громаді - внаслідок мінометного обстрілу загинув наш земляк Микола Майструк з села Білка, 1972 року народження.

Наш оборонець захищав Україну від московських окупантів з квітня 2023 року.

Висловлюємо щирі співчуття у зв’язку з непоправною втратою рідним, близьким, друзям, усім, хто любив та поважав Миколу Васильовича. Нехай світла пам’ять про українського воїна навіки залишиться у наших серцях.

Прибуття військового кортежу з тілом захисника очікується у місті Березне сьогодні 02 листопада орієнтовно о 16.20-16.40 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Теклівська, Героїв України, Зірненська у напрямку села Білка.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Військове поховання Миколи Майструка відбудеться у п’ятницю 03 листопада. Прощання з захисником розпочнеться о 12.00 год. у будинку за адресою вул. Лукашова, 19. Заупокійну службу правитимуть у Свято- Дмитрівській церкві села Білка. Поховання відбудеться на місцевому кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який віддав життя за світле майбутнє України.