У селі Білка Березнівської громади попрощалися із загиблим захисником України Миколою Майструком

Дата: 03.11.2023 17:23

03 листопада стало черговим скорботним днем для Березнівської громади, яка попрощалась із захисником України Миколою Майструком, 1972 року народження.

Герой загинув 29 жовтня 2023 року у Запорізькій області внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Відповідно до розпорядження Березнівського міського голови від 02 листопада 2023 року № 206 сьогодні у Березнівській громаді оголошено Днем жалоби.

Микола народився і постійно проживав у селі Білка. Навчався у Білківській школі, яку закінчив у 1987 році.

Після закінчення школи навчався в  профтехучилищі міста Корець, де здобув професію водія.

У свій час працював водієм, робітником у Зірненській школі та у Березнівському ліцеї №1 імені Миколи Буховича.

У квітні 2023 року був мобілізований. Солдат Микола Майструк служив водієм механізованого батальйону.

У скорботі та з глибокою шаною Березнівська громада вчора, 02 листопада, зустріла свого Героя.

Військове поховання Миколи відбулося сьогодні. Прощання з захисником розпочалося у батьківському будинку в селі Білка.

Попрощатися з Героєм та віддати йому останню шану на родинне подвір’я Майструків прийшли рідні, друзі, знайомі, колишні однокласники, представники міської ради, багато односельчан, усі хто знав Миколу. А запам’ятали його як надзвичайно доброго, люблячого чоловіка, дбайливого тата, дідуся, гарного господаря.

Проводжали захисника з усіма військовими почестями. Під траурні звуки духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців похоронна процесія в жалобі тягнулася від рідної оселі сільськими вулицями до Свято-Дмитрівського храму села Білка, де відбулася заупокійна служба за захисником.

Останній земний шлях загиблого Героя був вкритий живими квітами. Поховальну процесію односельчани – дорослі та діти, віддаючи останню шану захиснику, зустрічали навколішки.

Під виконання Державного Гімну України та військового салюту завершився земний шлях Майструка Миколи Васильовича, якого поховали на кладовищі у його рідному селі. У полеглого захисника залишилися дружина Людмила Андріївна, син Сергій, дочки Олеся і неповнолітня Юліанна та двоє онуків Давид і  Анна.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль та горе.

Нехай світлий спомин про українського воїна Миколу Майструка назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, земляків, побратимів.