Прибуття військового кортежу із загиблим захисником Романом Логащуком

Дата: 16.11.2023 11:50

Сьогодні, 16 листопада, Березнівщина у скорботі зустрічає молодого Захисника України Романа Логащука, 1995 року народження з села Лінчин.

Старший стрілець аеромобільного батальйону загинув 11 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Орієнтовний час прибуття кортежу на Моквинське перехрестя - 14.00 год.

У місті Березне кортеж з тілом українського воїна очікується о 14.20 – 14.40 год. (час може бути змінено!) По місту рух буде вулицями Андріївська, М.Буховича у напрямку села Лінчин.

Просимо жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Військове поховання Романа Логащука відбудеться у п’ятницю 17 листопада.

Прощання з покійним розпочнеться о 12.00 год. у батьківському будинку за адресою: вулиця Незалежності, 150, с.Лінчин.

Заупокійна служба за загиблим Романом відбудеться у Свято-Введенському храмі села Лінчин. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника, який поклав своє молоде життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.