Увага! Формування оновленого складу Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Березнівській міській раді

Дата: 01.02.2024 11:33

Рішенням виконавчого комітету Березнівської міської ради від 25.01.2024 №33 затверджено нову редакцію положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Березнівській міській раді Рівненського району Рівненській області (далі-Положення).

Відповідно до пункту 8 Положення Березнівська міська  рада оголошує відбір членів Ради, який здійснюється на підставі поданих до міської ради внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань, благодійними організаціями документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

заяви у довільній формі, в якій зазначається про готовність працювати, а також інформація про входження до складу інших консультативно-дорадчих органів, відсутність конфлікту інтересів;

документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного веб порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

документа про освіту (за наявності);

мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

резюме із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти кандидата (за наявності);

довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, сформованої засобами Єдиного державного веб порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання чи благодійної організації щодо включення до складу Ради свого представника з інформацією про діяльність організації щодо забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб і реалізації проєктів у межах адміністративно-територіальної одиниці, на юрисдикцію якої поширюються повноваження Березнівської міської ради.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінює орган, при якому утворено Раду, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, наявність особистих досягнень або реалізованих проєктів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію завдань Ради.

Документи щодо включення осіб до складу Ради подаються кандидатами у  Березнівську міську раду до 15 лютого 2024 року:

поштою: 34600, вул. Київська, 6, м.Березне, Рівненський район, Рівненська область.

у електронному вигляді: 04387823@mail.gov.ua  (вказати тему листа «Рада ВПО»)

особисто: кабінет №11 міської ради (вул. Київська, 6, м.Березне) понеділок-четвер з 08.00 год до 17.15 год, пятниця з 08.00 до 16.00, перерва на обід з 13.00 год до 14.00 год.