28 лютого 2024 року, відбулись засідання постійних комісій міської ради та тридцять друга позачергова сесія Березнівської міської ради

Дата: 28.02.2024 11:47

На засіданнях постійних комісій та на сесії міської ради розглянуто 3 проєкти рішень:

1. Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.
  2. Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 07.12.2020 № 12 «Про затвердження складу, обрання голів та заступників голів постійних комісій і затвердження Положення про постійні комісії Березнівської міської ради восьмого скликання».

3. Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території м. Березне Рівненської області».