На Запоріжжі загинув військовослужбовець з міста Березне

Дата: 14.05.2024 11:25

З глибоким сумом повідомляємо, що у боях з московським окупантами на Запоріжжі загинув наш земляк Курильчик Володимир Петрович, 1975 року народження, з міста Березне.

Наш захисник загинув ще 09 червня 2023 року. Володимир вважався зниклим безвісти. Пошуки тіла воїна тривали довгих 11 місяців…

Солдат, стрілець-помічник гранатометника механізованого батальйону  Володимир Курильчик захищав рідну землю з січня 2023 року.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, усім, хто любив та поважав Володимира Петровича у зв’язку з непоправною втратою.

Вічна пам’ять і слава Володимиру Курильчику, який захищав Батьківщину і кожного з нас!

Про час прибуття військового кортежу та час поховання буде повідомлено додатково.