Прибуття військового кортежу із Захисником України Володимиром Курильчиком

Дата: 15.05.2024 20:12

У четвер 16 травня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Володимира Курильчика, 1975 року народження з міста Березне.
Володимир загинув на Запоріжжі ще 09 червня 2023 року, тривалий час вважався зниклим безвісти. Дорога додому українського воїна виявилася довгою…
Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.30-11.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька, Теклівська, Наливайка. У зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами водопровідної мережі на вул. Наливайка кортеж з тілом Захисника рухатиметься у кінець вулиці Теклівська (до автоколони) з поворотом через міст на вулицю Наливайка.
Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Володимира Курильчика живим коридором шани.
Військове поховання відбудеться у цей же день - четвер 16 травня у м.Березне, який оголошено у громаді Днем жалоби.
Прощання з Володимиром  розпочнеться о 13.00 год. у будинку за адресою: вул. Наливайка, 15. Потому процесія рухатиметься до Храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне вулицями Наливайка, Теклівська, Корецька, М.Буховича, Київська.
По завершенню заупокійної служби на міському майдані Незалежності відбудеться церемонія прощання з українським воїном.
Поховають Героя на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».
Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника Володимира Курильчика, який віддав своє життя у війні з російськими окупантами за світле майбутнє незалежної України.