Прибуття військового кортежу із загиблим Захисником Сергієм Прокопчуком

Дата: 19.05.2024 07:21

Прибуття військового кортежу із загиблим Захисником Сергієм Прокопчуком
У неділю 19 травня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Прокопчука Сергія Миколайовича з села Балашівка, 1986 року народження,  який загинув захищаючи Україну на Луганщині.
Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.30-11.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, М.Буховича у напрямку села Балашівка. Орієнтовний час прибуття у село Балашівка – 11.00-11.30 год.
Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Сергія Прокопчука живим коридором шани.
Військове поховання відбудеться у цей же день – 19 травня, який оголошено у громаді Днем жалоби.
Прощання розпочнеться о 13.00 год. у сімейному будинку за адресою: вул. Шевченка, 46, с. Балашівка. Заупокійна служба відбудеться у Церкві Святого Іоанна Богослова села Балашівка. Поховають Героя на місцевому кладовищі.
Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника Сергія Прокопчука.