У селі Поліське Березнівської громади віддали останню шану молодому військовому Василю Мельничуку

Дата: 26.05.2024 22:30

Сьогодні, 26 травня 2024 року, у селі Поліське Березнівської міської територіальної громади попрощалися із загиблим молодим військовослужбовцем Збройних Сил України Василем Мельничуком.

Василь народився 15 січня 1995 року у селі Поліське Березнівського району.

У 2012 році закінчив місцеву Поліську загальносвітню школу І-ІІІ ступенів. З 2013 по 2014 рік проходив строкову військову службу. Після одруження з 2020 року сім’я Василя проживає в селі Великий Олексин Шпанівської територіальної громади Рівненського району.

З перших днів повномасштабного вторгнення у березні 2022 року Василь добровільно став на захист України.

20 травня 2024 року головний сержант аеромобільного батальйону Мельничук Василь Григорович загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині.

Сьогодні наш Захисник повернувся на Рівненщину назавжди, «на щиті»…

Траурний кортеж у скорботі живим коридором зустрічали жителі населених пунктів Шпанівської та Березнівської громад.

Церемонія прощання з молодим українським воїном розпочалася сьогодні - 26 травня у селі Поліське Березнівської громади. Віддати останню шану Герою прийшли до його батьківського будинку рідні, друзі, знайомі, побратими, представники міської ради, багато односельчан, усі хто знав Василя.

А запам’ятали його як надзвичайно відданого патріота України, вірного та надійного друга.

Отець Ігор Свято-Михайлівського храму села Поліське відслужив літію за полеглим Захисником.

Після переїзду траурного автокортежу до Шпанівської територіальної громади Рівненського району було проведено заупокійну службу у Свято-Михайлівському храмі села Малий Олексин.

Поховали Захисника на сільському кладовищі села Малий Олексин Шпанівської територіальної громади Рівненського району зі всіма військовими почестями. Біля могили відважного воїна пролунали залпи військового салюту.

У полеглого воїна залишилися - мама Любов Віталіївна, дружина Катерина Василівна, маленька донечка Жасмин, брати Іван і Олександр.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, розділяємо їхній біль та горе.

Вмирають найкращі – так ми кажемо про тих, хто віддав своє життя за нас, за нашу рідну матір Україну. Василь був найкращим сином, другом, батьком та чоловіком, вірним присязі побратимом, який цінував життя товаришів як своє.

Вічна пам'ять і вічна слава Захиснику України Василю Мельничуку!