Рішення виконавчого комітету від 03 червня 2024 року

Дата: 03.06.2024 16:30

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 13 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 03 червня 2024 року

Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання на 2024-2025 роки.

Про схвалення Програми оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, на 2024-2026 роки.

Про схвалення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора Центру надання адміністративних послуг Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

Про надання дозволу на проведення міжобласного турніру з футболу пам’яті воїна-захисника України СЕМЕНЧУКА Богдана у місті Березне.

Про надання дозволу на проведення благодійного масового заходу у селі Бистричі.

Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

Про виділення матеріальних цінностей із місцевого матеріального резерву для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про розгляд заяви Олександра МАЦКЕВИЧА.

Про розгляд заяви Віталія СЛАВИНСЬКОГО.

Про розгляд заяви Валентини ЦИПАН.

Про розгляд заяви Ольги НИЧИПОРУК.

Про надання повноважень з внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про присвоєння, зміни, коригування, анулювання адрес об’єктів будівництва, об’єктів нерухомого майна.

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2025 рік.

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Андріївське» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2025 рік.

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про затвердження Положення про міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про надання дозволу неповнолітній Ірині ГЕРГЕЛЮК, неповнолітній Марії ГЕРГЕЛЮК, неповнолітньому Віталію ГЕРГЕЛЮКУ, Сергію ГЕРГЕЛЮКУ на вчинення правочину.

Про надання дозволу неповнолітній Карині ДЯЧУК на реєстрацію мотоцикла.

Про надання дозволу неповнолітньому Олегу ТИХОНЧУКУ на вчинення правочину.

Про надання дозволу неповнолітній Мар’яні СОЛОВЕЙ, Наталії СОЛОВЕЙ, Тетяні СОЛОВЕЙ на вчинення правочину.

Про надання дозволу Дмитру СУТУЛІНУ на вчинення правочину.

Про надання дозволу Сергію ЧЕПУРКУ на вчинення правочину.