Рішення виконавчого комітету від 12 червня 2024 року

Дата: 12.06.2024 14:36

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 15 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 12 червня 2024 року

Про роботу комунального підприємства «Березневодоканал» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області щодо надання послуг з водопостачання та водовідведення.

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії комунальному підприємству «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про утворення комісії з встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) при виконавчому комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на проведення благодійного масового заходу у селі Зірне.

Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Зірне.

Про надання дозволу на проведення дитячого духовно-патріотичного табору «Покрова» у місті Березне.

Про розгляд заяви Неоніли МЕЛЬНИЧУК.

Про розгляд заяви Михайла ФЕДАСА.

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2025 рік.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про надання дозволу Віктору ГУРИНУ на вчинення правочину.

Про надання дозволу на поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Про відмову Оксані НЕСЕНЧУК у визначенні способу участі у вихованні дітей Артема НЕСЕНЧУКА, Віталія НЕСЕНЧУКА, Авеніра НЕСЕНЧУКА.

Про затвердження висновку про доцільність визначення місця проживання дитини Кароліни ЛИМАР з батьком.

Про затвердження висновку про доцільність визначення місця проживання дітей Олександра ТРОХИМЧУКА, Максима ТРОХИМЧУКА з батьком.

Про затвердження висновку про доцільність визначення місця проживання дитини Єви ШОНФУР з матір’ю.

Про надання неповнолітній Валерії РИБАКОВІЙ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітній Єлизаветі РИБАКОВІЙ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.