Філія «Березнівське лісове господарство» ДП «Ліси України» інформує про наявність ресурсу дров паливних, що дозволяє забезпечити потреби населення та закладів соціальної сфери територіально розміщених в місцях господарювання філії

Дата: 14.06.2024 10:01

З метою забезпечення побутових потреб населення та закладів соціальної сфери у твердому паливі (деревині дров’яній) протягом опалювального періоду 2024-2025 років філія «Березнівське лісове господарство» ДП «Ліси України» інформує про наявність ресурсу дров паливних, що дозволяє забезпечити потреби населення та закладів соціальної сфери територіально розміщених в місцях господарювання філії. Філія «Березнівське лісове господарство» ДП «Ліси України» територіально розміщена в Рівненському та Сарненському адміністративних район та налічує 8 підрозділів: Березнівське, Балашівське Бобрівське, Князівське, Малинське, Малуське, Кузьмівське, Степанське лісництва. Відвантаження деревини дров’яної здійснюється з усіх лісництв філії з проміжних та верхніх складів (місце відвантаження деревини дров’яної необхідно уточнювати безпосередньо у відповідальних осіб).

Відпускні ціни на деревину дров’яну непромислового використання при реалізації з верхнього складу для населення становлять:

Найменування Ціна з ПДВ, грн./куб.м. (без доставки)
Деревина дров’яна непромислового використання 1 групи (береза, дуб, граб)*** 850,00
Деревина дров’яна непромислового використання 2 групи (сосна, вільха) 700,00
Деревина дров’яна непромислового використання 3 групи (ялина, осика) 700,00

***ресурс деревини дров’яної 1 групи обмежений (наявність уточняти у відповідальних осіб).

Відпуск твердого палива (деревини дров’яної промислового використання 2,3 групи (сосна, вільха, ялина, осика)) закладам соціальної сфери можливий з дотриманням процедури закупівлі передбаченої Законом України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (зі змінами). Мінімальна відпускна ціна деревини дров’яної промислового використання 2, 3 групи (сосна, вільха, ялина, осика) для закладів соціальної сфери, що знаходяться неподалік місць господарювання філії (з врахуванням витрат на транспортування) становить 1 350,00 грн./м3 з ПДВ.

З метою відпуску деревини дров’яної непромислового використання (для населення) контактувати з відповідальними особами:

Назва лісництва Прізвище, ім’я, по батькові контактної особи Телефон
Березнівське лісництво Олексійчук Юрій Васильович +38(097) 81 08 669
Балашівське лісництво Попач Володимир Володимирович +38(096) 33 32 497
Бобрівське лісництво Богданець Віталій Маркович +38(068) 09 29 271
Малуське лісництво Потапчук Михайло Володимирович +38(067) 10 15 930
Малинське лісництво Дубинець Віктор Вікторович +38(097) 88 16 871
Кузьмівське лісництво Мізюк Сергій Петрович +38(098) 64 60 157
Князівське лісництво Федас Сергій Сергійович +38(068) 93 99 311
Степанське лісництво Дубинець Анатолій Вікторович +38(096) 74 78 816

В.о. директора –головний інженер філії « Березнівське лісове господарство»   Микола ГАПОН