ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.07.2024 10:10

19 липня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 15 питань, зокрема:

1. Про виконання бюджету Березнівської міської територіальної громади за І півріччя 2024 року.

2. Про схвалення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

3. Про тариф на виробництво та постачання теплової енергії приватним підприємством «Тепло - Енергія».

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 19.04.2021 № 111 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

5. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

6. Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на серпень 2024 року.

7. Про розгляд заяви Івана ПЕРЕХОДЬКА.

8. Про виділення матеріальних цінностей із місцевого матеріального резерву для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

9. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

10. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору у селі Яблунне Рівненського району Рівненської області.

11. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

12. Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини Дмитра АМІРОВА.

13. Про надання дозволу Миколі КОСТЮКЕВИЧУ на вчинення правочину.

14. Про надання дозволу неповнолітньому Владиславу ЗУБЧИКУ на вчинення правочину.

15. Про надання згоди на проведення тимчасової вуличної торгівлі.

Усього з початку 2024 року проведено 20 засідань виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 300 питань.