У Березному попрощалися із Захисником України Андрієм Карпинським

Дата: 03.08.2024 16:35

Сьогодні, 03 серпня 2024 року, Березнівська громада з глибоким сумом провела у останній земний шлях свого Героя, Захисника України – Карпинського Андрія Миколайовича.

Андрій народився 2 квітня 1968 року у селі Моквин Березнівського району.

З 1974 року по 1984 рік навчався в Моквинській середній школі.

Потім здобув фах водія транспортних засобів у Корецькій автошколі.

Після проходження з 1985 по 1987 рік строкової служба в армії працював на місцевому цегельному заводі, а згодом на Березнівському фарфоровому заводі.

В житті Андрій Миколайович полюбляв риболовлю, захоплювався музикою. З 1978 року по 1983 навчався в Березнівській музичній школі з фаху баян. Особливо Андрій любив власноручно виготовляти столярні вироби з дерева.

Старший сержант, командир відділення – командир машини мотопіхотного батальйону захищав рідну землю з травня 2024 року.

29 липня 2024 року загинув під час бойових дій від отриманих поранень в результаті скиду вибухового пристрою ворожим БПЛА на Донеччині.

Прихиливши коліна та схиливши голови в глибокій скорботі, з пошаною та усіма військовими почестями Березнівська громада сьогодні зустріла свого Героя.

Військове поховання Захисника відбулося в цей же день у місті Березне.

Відповідно до розпорядження Березнівського міського голови сьогодні у Березнівській громаді оголошено Днем жалоби.

Громадська церемонія прощання з Захисником розпочалася на міському майдані Незалежності, де зі словами скорботи та підтримки до рідних звернулися Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, настоятель Свято-Миколаївського храму міста Березне отець Сергій.

Потім прощання з Захисником продовжили в сімейному будинку по вулиці Котляревського у місті Березне, в якому проживав Андрій Миколайович.

Згодом похоронна процесія в жалобі пройшла до Свято-Миколаївського храму міста Березне, де відбулася заупокійна служба за захисником України.

Поховали Андрія Миколайовича на міському кладовищі в урочищі «Лукавець» на Алеї Слави поруч із земляками, які віддали своє життя за майбутнє незалежної України.

Військові вручили рідним загиблого Державний Прапор України. На честь воїна пролунали залпи військового салюту.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Карпинського Андрія Миколайовича.

У загиблого Героя залишилися два сина Іван та Микола. Син Іван також у лавах Сил Оборони захищає Україну від московських окупантів.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль та горе.

Нехай світлий спомин про українського воїна Карпинського Андрія Миколайовича назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, земляків, побратимів.